Preskoči na glavni sadržaj

Kutak za medije

Novosti iz Doline inovacija

1 min čitanja

Nova jednadžba rasta izvoza: energija, tehnologija i demografija

Na 21. konvenciji Hrvatskih izvoznika, održanoj 24. lipnja 2026. u Zagrebu, okupili su se vodeći predstavnici hrvatskog gospodarstva, regulatornih i financijskih institucija, kako bi raspravljali o izazovima i prilikama za jačanje međunarodne konkurentnosti. Događaj je održan pod pokroviteljstvom Vlade Republike Hrvatske, a tom su prilikom dodijeljene i nagrade „Zlatni ključ“ za najuspješnije izvoznike u 2025. godini, među kojima je, u kategoriji Najbolji veliki izvoznik, bio nominiran i JGL.